Bizlerle iletişime geçmek için alt kısımda paylaşmış olduğumuz e-Posta bağlantısını kullanabilirsiniz. Göndermekte olduğunuz e-Posta metin içerikleri, en geç 48 saat içerisinde kontrol edilip, tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Reklam ve Sponsorluk konuları hakkında göndermiş olduğunuz e-Posta metin içeriklerine, aktif cep telefonu numaranızı da yazmanız önemle rica olunur.

Reklam, PR çalışmaları ve Sponsorluk konularını içeren görüşmeler, direkt telefondan iletişim ile sürdürülmektedir. Dilek, öneri ve şikâyet içerikli e-Posta metin içeriklerinizde, sorun yaşadığınız konu veya konular varsa, ilgili konuya ait bağlantıları e-Posta içeriğine ilave etmeniz önemle rica olunur.

Telif Hakları Hakkında

KamuBlog.com internet sitesi içerisinde herhangi bir yazının telif haklarını ihlal ettiğini düşünüyorsanız, ilgili haber yada makale bağlantısını e-Posta içeriklerine mutlaka ilave ediniz. Bu tür yanlış anlaşılmaların önüne geçilmesi adına, Kamu Blog yönetim ve editörleri, titizlik ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Yararlı Bağlantılar

Kamu Blog bünyesinde kullanabileceğiniz yararlı bağlantılar, hakkımızda ve gizlilik politikaları sayfaları, alt kısımda düğmeler ile listelenmektedir. Hali hazırda Google Haberler uygulaması kullanıyorsanız, alt kısımda sunduğumuz bağlantıyı kullanarak bizi oradan takip etme imkanına da ayrıca sahip olduğunuzu bildirmek isteriz.