İlginizi Çekebilir
Fiyuu Kurye Başvuru
  1. Ana Sayfa
  2. İş Başvuruları

Getir Müşteri Hizmetleri İş Başvurusu

Getir Müşteri Hizmetleri İş Başvurusu
Getir Müşteri Hizmetleri İş Başvurusu
+ - 0

Getir müşteri hizmetleri temsilcisi iş başvurusu yapmak, büyüyen bir şirket olan Getir bünyesinde çalışmak isteyenlere sık sunulan fırsatlardan biridir. Büyüyen bir şirket olan Getir’in müşteri hizmetleri departmanında çalışmak için iş ilanlarını düzenli olarak takip etmek gerekmektedir.

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Nedir?

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Nedir?

Müşteri hizmetleri temsilcisi; çalıştığı şirketin müşterileri tarafından yapılan aramaları karşılayan, müşterilerin taleplerini dinleyip sorunlarını çözmeye çalışan, çağrıları cevaplamadığı durumlarda ofisteki işleri yürüten, yönetmeliklere bağlı olarak çalışıp müşteri memnuniyetini hedefleyen şirket çalışanıdır. Büyük şirketlerin hemen hemen tamamında müşteri hizmetleri departmanı oluşturulmaktadır çünkü tüketicilerin sorunlarını çözmek ve taleplerini karşılama görevi yasalar tarafından şirketlere verilmiştir. Çağrı merkezi müşteri hizmetleri çalışanlarının bilgisayar uygulamalarını çok iyi anlaması ve kullanabilmesi beklenmektedir.

Çağrı merkezi müşteri hizmetleri temsilcilerinin görevleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Telefon ile müşterilerden gelen çağrıları yanıtlamak
  • Çalışma öncesi ofiste hazırlık yapmak
  • Telefon ile giden çağrı araması gerçekleştirmek
  • Müşterileri ilgili farklı departmanlara yönlendirmek
  • Müşteri sorunlarını dinleyerek onlara doğru ve pratik çözümler sunmak
  • Müşteri önerilerini dinleyerek yöneticilere öneriler hakkında bilgi vermek
  • Konuşmaların kayıt altında tutulduğundan emin olarak görüşmeleri gerçekleştirmek

Müşteri hizmetleri temsilcisi olmak için lise mezunu olmak çoğu zaman yeterli olsa da genellikle üniversitelerin İletişim, İktisat, Halkla İlişkiler gibi bölümlerinden mezun olan kişiler tercih edilmektedir. Kendi alanında özel eğitimlere katılarak bazı sertifikalar almış olan veya daha öncesinde aynı alanda mesleki tecrübesi olan adaylar işe alım sürecinde ön plana çıkmaktadır.

Getir Müşteri Hizmetleri İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Getir müşteri hizmetleri temsilcisi ilanlarına başvuru yapmanın iki farklı yolu vardır. Ülkemizde ve dünyada sürekli olarak büyüyen Getir şirketinin müşterisi devamlı arttığı için müşteri hacminin genişliğine bağlı olarak müşteri hizmetleri personelini de artırması gerekmektedir. Bu nedenle Getir şirketini sık sık müşteri hizmetleri çağrı merkezi temsilcisi personeli arayışına çıktığı bilinmektedir.

Getir şirketi ve bağlı şirketlere müşteri hizmetleri iş başvurusu yapmanın yollarından bir tanesi Getir’in kendi sitesinde yayınlanan iş ilanlarını takip etmektir. Getir resmi sitesine girdiğiniz zaman ana sayfanın en alt kısmındaki başların arasındaki “Kariyer” başlığına tıklamalısınız. Karşınıza çıkan sayfada Getir şirketi bünyesindeki bütün departmanların ismini ve Getir şirketi işyerlerinin lokasyonlarını gösteren kutucuklar çıkacaktır. Müşteri hizmetlerini departmanını departman kutusundan seçerek bu meslek için açılmış olan güncel bir ilan olup olmadığına bakabilirsiniz. Aynı şeyi lokasyon seçerek de yapabilirsiniz hatta dilerseniz hem iş hem lokasyon seçebilirsiniz. Size uygun bir müşteri hizmetleri temsilcisi iş ilanıyla karşılaştığınızda üzerine tıklamalısınız, açılan sayfada iş ile ilgili tüm detayları göreceksiniz. İşin koşulları size uyuyorsa ve aranan şartları taşıyorsanız sayfanın alt tarafında bulunan formu doldurarak iş başvurusunu yapabilirsiniz. Getir iş başvuru formu, işin ayrıntılarını anlatan sayfanın sonunda yer almakta olup formda gerekli tüm bilgileri doğru biçimde doldurarak başvurunuzu Getir sitesi üzerinden şirkete iletebilirsiniz.

Getir müşteri hizmetleri iş başvurusu yapmanın diğer yolu ise hepimizin bildiği LinkedIN, Kariyer.net gibi sitelere yayınlanan Getir ilanlarına başvuru yapmaktır. Getir şirketi tüm dünyadaki ve departmanlardaki başvuruları için zaman zaman aracı siteler kullanarak ilan yayınlamaktadır. Söz konusu bilindik sitelerdeki arama motorlarına “Getir” yazarak Getir şirketine bağlı açılmış olan işveren sayfasındaki ilanlara göz gezdirebilirsiniz. Müşteri hizmetleri temsilcisi alanında size uygun olan bir ilan gördüğünüzde ilana tıklayıp iş için gerekli şartları inceleyebilirsiniz. İş için gerekli koşulları sağlamanız durumunda sitenin sunmuş olduğu işe başvurma butonuna tıklayarak gerekli bilgileri doldurup iş başvuru formunuzu Getir şirketine iletebilirsiniz. Bu tarz sitelerden yapılan iş başvurularında genelde kendiniz için oluşturmuş olduğunuz özgeçmişlerin siteye yüklenmesi beklenmektedir, özgeçmiş yüklendikten sonra başvurunun tamamlanmasıyla direkt olarak şirkete iletilmektedir.

Ayrıca Getir İş Başvurusu Güncel 2022 detaylarına bakabilirsiniz.

Getir Personel Alımı

Getir Personel Alımı

Getir şirketinin personel alımları, herhangi önceden belirlenmiş bir tarihe veya rutine bağlı olarak yapılmamaktadır. Getir şirketi büyüyen bir şirket olduğu için dönem dönem farklı lokasyonlarda ve farklı departmanlarda çalışacak personele ihtiyaç duymaktadır. Bu tarz durumlarda kendi sitesi veya herkes tarafından bilinen LinkedIN, Kariyer.net gibi aracı iş bulma sitelerinde iş ilanları yayınlamakta ve Getir iş başvurusu yapanların başvurularını toplamaktadır. Değerlendirilen başvurular arasından olumlu olanlar için başvuruyu yapan kişiyle iletişime geçmekte ve mülakat sürecini başlatmaktadır. Müşteri hizmetleri temsilcisi personel alımları da Getir büyüyen bir şirket olduğu için sık sık Getir şirketi tarafından yapılmaktadır. İş ilanlarının takip edilerek müşteri temsilcisi ilanlarına başvuru yapılabilir.

Getir İş İlanları

Getir şirketi tarafından açılan iş ilanlarına Getir’in resmi sitesinden veya herkes tarafından bilinen kariyer sitelerinden ulaşılabilmektedir. Getir resmi sitesinin ana sayfasında en altta yer alan “Kariyer” bölümüne tıkladığınızda karşınıza çıkan sayfada güncel iş ilanları görülecektir. İsterseniz departman veya lokasyona göre filtreleyerek iş ilanlarını inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda herkes tarafından bilinen LinkedIN, kariyer.net gibi sitelerdeki Getir şirketine ait işveren sayfalarında şirket tarafından yayınlanan bütün iş ilanları bulunmaktadır. Söz konusu siteleri takip ederek Getir müşteri hizmetleri alanında açılan iş ilanlarına ulaşabilir, koşulları sağlamanız halinde iş başvurusunu ilanı gördüğünüz site üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum Yap